پنجمین سال متوالی گواهینامه و نشان جایزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان

پنجمین سال متوالی گواهینامه و نشان جایزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان

شرکت داروسازی ابوریحان برای پنجمین سال متوالی گواهینامه و نشان جایزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دریافت نمود.

مراسم اختتامیه هجدهمین دوره همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان روز یک شنبه مورخ 15/02/98 با حضور مسئولان ارشد نظام و مدیران بنگاه های اقتصادی در سالن همایش های نمایشگاه بین المللی تهران با معرفی شرکتهای اقتصادی برتر کشور در سال جاری به کار خود پایان داد .
شرکت داروسازی ابوریحان با تکیه بر رضایت مشتریان وفادار خود توانست امسال هم برای پنجمین سال متوالی منتخب جشنواره ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شود و مفتخر به دریافت گواهینامه و نشان حمایت از حقوق مصرف کنندگان شود.
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به عنوان متولی برگزاری این همایش از سال 1380 هر ساله بنگاه های اقتصادی برتر حامی حقوق مصرف کننده را طی مراسمی با حضور مسئولان کشوری و مدیران بنگاه های اقتصادی منتخب، به عموم مردم معرفی و با اعطای گواهینامه و تندیس های ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان از آن ها تقدیر می کند.
این افتخار بزرگ فقط شامل واحد هایی می شود که به بیش از 90 درصد رضایت مشتریان، نوآوری در خدمات فروش، حین فروش و پس از فروش، نوآوری در محصولات،گستره خدمات در بیش از 20 استان و ارتقای کیفیت با رعایت قیمت تمام شده و … رسیده باشند.

 

English